Paulina Osiowska-Wszołek

Prawniczka z wykształcenia, zdobywająca doświadczenie podczas studiów i licznych kursów z zakresu nieruchomości oraz dwunastoletniej pracy w kancelarii notarialnej, w której małymi kroczkami rodziła się we mnie pasja do nieruchomości. Otworzenie Biura Nieruchomości pozwoliło mi robić to co kocham. Dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, poznawać nowe, nieznane mi jeszcze tereny w Gorlicach i okolicach.

Miłość do podróży skierowała mnie w stronę gorącej Hiszpanii, gdzie wspólnie z moją wspólniczką postanowiłyśmy przybliżyć ten piękny kraj naszym rodakom i wprowadzić oferty hiszpańskich nieruchomości do mojego biura.

Cechuje mnie sumienność, pracowitość, rzetelność, profesjonalizm, dokładność, a także umiejętność słuchania, aby właściwie ocenić potrzeby danego klienta.

Pomogę zgromadzić niezbędną dokumentację, doradzę w sprawach spadkowych i urzędowych.

Moim atutem jest znajomość lokalnego rynku. 12 lat pracy w kancelarii notarialnej pozwoliło mi na rozszerzenie kontaktów. Moje biuro współpracuje z najlepszymi kancelariami adwokackimi, notarialnymi, radcowskimi, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami podatkowymi i urzędami.

Nie bójmy się zmian, każdy zasługuje na upragnione miejsce na ziemi, chętnie pomogę mu je znaleźć. Zapraszam wszystkich chcących coś kupić, sprzedać, wynająć oraz zainwestować w nieruchomości – z uśmiechem na twarzy pomogę doradzę i profesjonalnie poprowadzę sprawę do końca.

Udostępnij